Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Mierzeszyn - Oferty wynajmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany, ul. Morska

Cisowa,Gdynia(Mierzeszyn + 36 km)

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta skierowana do rodziny ale również do osób chcących połączyć funkcje mieszkalną z zawodową. Atuty nieruchomości: super Cena! Zamieszkaj w domu w cenie mieszkania! Ulica Morska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk(Mierzeszyn + 23 km)

13 000 zł359,16 m² 36,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - ogrzewanie podłogowe, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia(Mierzeszyn + 36 km)

7 000 zł123,20 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:591 m²

Lokalizacja: gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Czaple

Czaple(Mierzeszyn + 18 km)

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 120m2 wraz z dużym ogrodem w miejscowości Czaple. Dom został oddany do użytku w 2016 roku. Głównym atutem nieruchomości jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Nowiec

Matemblewo,Gdańsk(Mierzeszyn + 23 km)

8 500 zł145 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Do wynajęcia od lipca 2026r. Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu nowiec wybudowanym przez firmę inpro. Wspaniała lokalizacja przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w dolinie rzeki Strzyży,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:196 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Ujeścisko,Gdańsk(Mierzeszyn + 23 km)

6 500 zł175 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Banińska

Tuchom(Mierzeszyn + 26 km)

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kwiatowa

Borkowo(Mierzeszyn + 16 km)

6 900 zł136 m² 50,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Oferta bez prowizji Wynajem bez zwierząt, wyłącznie na dłuższy okres, umowa w formie najmu okazjonalnego. . Doskonała lokalizacja: dom znajduje w Borkowie na granicy z Gdańskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia(Mierzeszyn + 36 km)

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom na wynajem dla pracowników - około 20 miejsc noclegowych lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni- obłuże. W pobliżu liczne tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzeszyn

Mierzeszyn,pomorskie

2 900 zł333 m² 8,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Na sprzedaż lub wynajem duży dom 333 m2 na ponad 2 ha działce siedliskowej. Do drobnego wykończenia bez odbioru technicznego, z pozwoleniem na zamieszkanie. Doinwestowany, komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzeszyn

Mierzeszyn,pomorskie

3 400 zł333 m² 10,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij